Jdi na obsah Jdi na menu
 


Já - Lenča

 

 

Obrazek

 

          Co bych Vám tak o sobě mohla říct? Jsem přátelská normální holka, která pochází z východní části naši republiky.

          Mám ráda spousty věcí. Přesto dvě věci mám nejraději a to jsou koníci a hudba. S koníkama jsem prakticky od mých deseti let až do tedka, ale to je složitější příběh a ten si můžete přečíst na mých stránkách o konících, které najdete v odkazech.

     Obrazek   Hudbu tu už dělám snad odjakživa. Od mala zpívám, na klávesy hraji osm let z toho jsem dva roky taky učila, hraji taky na sopránovou a altovou flétnu a na kytaru taky něco ještě možná zahraji.

        Tak tedˇ bych Vám mohla povědět něco o mě a pejsích. Pejsky máme v rodině úplně od mala, protože mamka je má moc ráda a jako malá je nikdy nemohla mít. Úplně první pejsek byla Ryta, kterou už si ale moc nepamatuji vím jen, že to byl černý kokršpaněl. Druhý pejsek byl Kimeček. Nezapomenutelný hnědý jezevčík, který neustále vymýšlel blbosti. Třetí byl pes Michal byl to velškorgy, ten ale u nás nebyl moc dlouho, protože kdykoliv jsme se chtěli přiblížit k mamce tak to nechtěl dovolit a pro malé děti to nebylo zrovna bezpečné. Čtvrtý pejsek byl Lukášek, byl to pejsek plemene čivava, to byl asi nejlepší pejsek, kterého jsem znala vyrůstal s námi od dětství až po třeták střední školy, kdy mi pak umřel v náručí, ten pohled já nikdy nezapomenu. Mezitím jsme měli Danečka, to byl taky pejsek čivavi, ale protože se s lukáškem neustále prali, bylo lepší ho prodat.Nyní by jsem měl nacházet někde v Otrokovicích a jmenu je se čivík. Po danečkovi si mamka pořidila Daggynku - zlatý retrívr, měli jsme ji zarověň s Lukáškem, bohužel v sedmi měsíc ji byla zjištěna displazie kyšelního kloubu na obouch nohách stupně 4 - to je Obrazekta nejhorší- a protože ji to způsobovalo velkou bolest a nemohla chodit bylo lepší ji dát klid v psím nebíčku. Poté přišla druhá Daggynka - Howavart, bohužel jak umřel Lukášek za chviku umřela i Daggynka. Tohle byl hrozný čas oba pejsci nám umřeli kousek po sobě. Pak se tady na chvilku objevi Denny- kříženec bígla a king charles španěla. Protože ale to byl hrozný divočak a všechno trhal a do bytu se nehodil, mamka se rozhodla ho prodat. Dnes se nachází na Slovensku a má se moc dobře. Má velkou zahradu a společnost druhého pejska. A pak přišla Enynka a po roce Montásek.

    To byl takový malý výcuc pejsků, kteří za ty roky tady s námi byli. Mezi jednotlivými pejsky vždycky uplnynul nějaký ten čas než byl nový, protože mamka říkala, že už žádného nechce ani vidět. Mno ale zatím si to vždycky rozmyslela a pejsky máme pořád.

        Další moje obliba je Hvězdná brána, nejlepší seriál co znám. Moc a moc se mi líbý.

     Tak to bylo tak ve zkratce něco o mě . Jsem hudebník, koňák, pejskař a fanoušek Hvězdné brány v jednom .

Obrazek